SIGMA Sigmulto Stucco Matt

    
SIGMA Sigmulto Stucco Matt je vysoce kvalitní stěrková hmota s matným štukovým efektem pro vnitřní použití.

Vlastnosti:

  • sametový povrch
  • exkluzivní povrchový efekt
  • velmi snadné s ním pracovat
  • různé možnosti designu
  • omyvatelný
  • vodou ředitelný a bez zápachu
  • vysoce difuzní
Informace o výrobku

Použití

Pro individuální dekorativní design povrchů stěn v hotelech, obchodních prostorách, divadlech, výstavních sálech, vysoce kvalitních soukromých místnostech atd. Lze použít uvnitř na rovný a hladký povrch (úroveň kvality Q4).

Barevné tónování

52 barevných tónů

Stupeň lesku:

mat

Balení

2,5 l

Technické parametry

Hustota:
1,20 g/cm3
Spotřeba:
první krok ca. 120 do max. 210
druhý krok ca. 130 ml/m2
V závislosti na technologii a povrchu. Přesná spotřeba stanovena testováním povrchu
Doba schnutí:
Lze přetřít po 4 hodinách při 20 ° C a 65% relativní vlhkosti vzduchu
Odolnost proti vlhku:
Třída 2 odpovídá otěruvzdornosti podle DIN 53 778
Maximální velikost zrna:
Jemné (< 100 μm)
Skladování:
Chladno bez mrazu

Obsahuje

Styren-akrylátová disperze, akrylátová disperze, oxid titaničitý, silikáty, voda, rozpouštědla, přísady, konzervační látky. (Poradenství pro alergiky pod telefonním číslem + 49-234-869-0)

Pokyny pro zpracování

Příprava povrchu:
Porézní, brusné, savé omítky maltových skupin PII a PIII, PIV, sádrokarton nebo základní desky ze sádrovlákna natřete SIGMA Haftgrund zředěným vodou v poměru 1: 4. Zpevněte měkké sádrové omítky pomocí SIGMA Unigrund S. Sádrokartonovou desku, s vodou ředitelnými, barevnýmí přísadami, izolujte pomocí SIGMA Renova Isoprimer WV. Skvrny od nikotinu, sazí, kávy nebo mastnoty očistěte vodou a SIGMA Universol. Po vyčištění nechte velmi dobře zaschnout a izolujte pomocí SIGMA Renova Isoprimer WV. Lesklé povrchy a lakové nátěry vyluhujte a mechanicky zdrsněte a natřete lepicím základním nátěrem SIGMA. Pro dekorativní techniku je vyžadován hladký a rovný povrch (úroveň kvality Q4). Za tímto účelem musí být podklad několikrát vystěrkován hladkou omítkou SIGMA nebo nástřikem SIGMA a opatřen základním nátěrem SIGMA Haftgrund zředěným vodou v poměru 1: 4.
Zpracování:
Stěrková technika. Před použitím dobře promíchejte. SIGMA Sigmulto Stucco Matt se nanáší benátskou stěrkou ve 2 vrstvách pomocí barvicího tmelu. Překryvy vytvářejí po nanesení skvrn jemný matný efekt.
Čištění nářadí:
Vodou ihned po použití.
Upozornění:
Teplota aplikace a podkladu min. + 5 ° C. Maximální relativní vlhkost 80%. Vzhledem k individuálním možnostem designu a technologii tisku se mohou objevit mírné odchylky od vzorníku barev nebo vzorků. Účinek SIGMA Sigmulto Stucco Matt závisí na barevném tónu, povaze povrchu, světelných podmínkách a podmínkách specifických pro danou vlastnost. Čím tmavší barva a optimálnější světelné a stavební podmínky, tím silnější matný efekt. Z tohoto důvodu doporučujeme vytvořit na povrchu ukázkovou oblast. Materiál musí být před zpracováním zkontrolován. V závislosti na materiálu se mohou objevit mírné barevné odchylky od vzorníku barev a šarží jednotlivých dávek. Na jedné ploše mohou být zpracovávány pouze materiály z jedné dávky nebo musí být materiály navzájem smíchány.